Novinky

Mondo Ceramica ukončilo prodej

14. září

MONDO CERAMICA UKONČILO PRODEJ

Mondo Ceramica ukončilo svou činnost k 1. září 2017... …

Úprava otevírací doby

3. srpen

ÚPRAVA OTEVÍRACÍ DOBY

Podívejte se na naši otevírací dobu, než nás navštívíte... …

O nás

Mondo Ceramica vznikla roku 2010 jako nová divize společnosti AZ FLEX, a.s., jejíž historie sahá až k roku 1993.

Založením Mondo Ceramica byla korunována naše dlouhodobá snaha na prvním místě uspokojit potřeby našich zákazníků a vybudovat si dobré renomé, zakládající se na vysoké profesionalitě, komplexnosti servisu a poradenství.

Když jsme pak v roce 2001 rozšiřovali náš sortiment o keramiku, byla za tím velká inspirace díly italských mistrů. Kde jinde by také mohly vznikat tak kvalitní a designově dokonalé keramické obklady a dlažby, než v zemi čerpající z historie velkého Říma a odkazu velkých mistrů jako je Leonardo da Vinci, Caravaggio, Tizian, Santini a další. Naše následná dlouholetá zkušenost s výrobky italských dílen a spokojenost našich klientů nás přesvědčily, že jsme si vydali tím správným směrem.

Mondo Ceramica Vám dnes nabízí nejen dotek Itálie na každém kroku, ale náš sortiment jsme rozšířili o prémiové produkty dalších světových výrobců. Najdete tu luxusní švýcarské vany, kvalitní německou sanitární keramiku a vodovodní baterie, koupelnový nábytek přímo na míru od českých výrobců, belgické dekorační prvky a dalších překrásné věci pro Váš domov. Dopřejte sobě i svým blízkým potěšení z krásy, které se budou moci dotýkat každý den.

Prohlédněte si naše reprezentační a prodejní prostory

showroom mondo ceramica

interaktivní panoramatická prohlídka